Kelmės rajono ugdymo įstaigų socialinių pedagogų metodinis susitikimas

2023 m. birželio 19 dieną Kelmės rajono socialiniai pedagogai baigiamajam 2022-2023 mokslo metų susitikimui vyko į Užvenčio Šatrijos Raganos gimnaziją.

Socialinių pedagogų metodinio būrelio ataskaitą pateikė metodinio būrelio pirmininkė, Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos socialinė pedagogė metodininkė Dalia Orlakienė. Ji dėkojo Kelmės švietimo pagalbos tarnybos metodininkei Editai Dzvankauskienei už metodinę pagalbą, visoms kolegėms už sutelktą darbą, dalijimąsi gerąja patirtimi, idėjas, pasiūlymus, kartu įgyvendintus projektus ir palaikymą.

Socialinės pedagogės lankėsi Užvenčio kraštotyros muziejuje, kur muziejininkė Milda Knyzelienė vedė edukaciją ,,Grafikos monotipija” bei supažindino su muziejuje vykstančiomis parodomis.

Užvenčio dvaro parke esančiame Bitininko namelyje socialinės pedagogės ,,pakliuvo” į nekasdienę aplinką – jos ,,pakliuvo” į audiovizualinę instaliaciją ,,Tarytum važiuočiau namo”, kuria buvo praskleista mažiau žinoma rašytojos, pedagogės ir labdarės gyvenimo bei kūrybos pusė. Namelyje tarp dramaturgo Rimanto Ribačiausko atrinktų ir Užvenčio gyventojų kartu su kūrybine grupe įskaitytų kūrėjos laiškų buvo girdimas smuikas, violančelė, binauraliniai garsai, elektronika bei vaizdas – grafikos audinys, o vyksmą valdė dirbtinis intelektas.

Kolegėms organizuota ekskursija ir gimnazijoje. Nors daugelis čia lankėsi prieš penkis metus – kaitą pastebėjo iš karto. Gimnazijos kieme atsirado daugiau laisvalaikio ir darbo erdvių, mokinių sodintame Ąžuolyne iškilo koplytstulpis, suformuotas gėlynas, foje ir antrame aukšte atnaujinti stendai…

Gera buvo susitikti, gera dalintis. Susitikimas kvepėjo Užvenčio krašto braškėmis, virpėjo ore artėjančių atostogų nuojauta…

Kelmės rajono ugdymo įstaigų socialinių pedagogų metodinio būrelio pirmininkė Dalia Orlakienė