Respublikinė technologijų mokytojų metodinė diena „Meno technologijų ateitis“

Lapkričio 4 d. Kelmės rajono ugdymo įstaigų technologijų ir dailės mokytojai dalyvavo Klaipėdos technologijų mokymo centro profesijos mokytojų organizuotoje metodinėje dienoje „Meno technologijų ateitis“, kurios metu centro pedagogai dalinosi gerąja patirtimi.

Renginio dalyviai susitiko su dalyko mokytojais profesionalais: Silvija Almonaitiene, profesionalia grafikos dizainere, Dovile Kvekšaite, profesionalia grafikos dizainere, medijų projektų koordinatore, kurios visus pakvietė į kūrybines dirbtuves „Apgauk erdves grafinio dizaino galimybėmis“. Po užsiėmimo mokytojai gavo grafinių priemonių rinkinį.

Greta Mironovičienė, profesionali fotografė su dalyviais mokėsi „5 gudrybių profesionaliai fotografijai“, o dovanų dalyviai gavo lektorės fotografuotą asmeninį dalykinį portretą. Jurgita Kontrimienė, profesionali interjero detalių dekoratorė pakvietė sukurti tvaraus interjero elementą ir padovanojo jo technologinę kortelę.

Tekstilės sektoriuje dalyvius pasitiko profesionalus mados dizaineris Deividas Janulis. Jo dirbtuvėse mokytojai kūrė mini drabužių kolekciją, o dovanų gavo technologinę kortelę.

Po viešnagės Klaipėdos technologijų centre, mokytojai vyko į Klaipėdos „Versmės“ progimnaziją, kur dalyviams pranešimą „Virtualios mokymosi aplinkos“ skaitė technologijų mokytojas ekspertas Aleksandras Ronkus. Pasižvalgę po mokyklos erdves, mokytojai lankėsi Klaipėdos  „Ąžuolyno“ gimnazijoje pas technologijų mokytoją metodininkę Nomedą Pamparienę ir klausė pranešimo „Integruoti technologijų projektai. Geroji patirtis“.

Tikimės, kad po tokios darbingos ir kūrybiškos dienos, kupini neišdildomų įspūdžių ir idėjų, mokytojai jomis pasidalins su kolegomis ir realizuos jas savo mokyklose.