2% parama centrui

Paremkite Kelmės SMC veiklą 2%

jau sumokėtų mokesčių!

Prašome Jūsų pasinaudoti vienu efektyviausių būdų mėgstamai visuomeninei organizacijai paremti ir skirti 2% Jūsų jau sumokėto į Valstybės biudžetą  gyventojų pajamų mokesčio Kelmės r. savivaldybės suaugusiųjų mokymo centrui.

Mums Jūsų palaikymas – labai svarbus, nes tik turint lėšų galima pilnavertiškai įgyvendinti SMC veiklą!

Pagal LR Gyventojų pajamų mokesčio įstatymą, kiekvienas gyventojas iki 2016 m. gegužės mėn. 1 d. Valstybinei Mokesčių inspekcijai gali nurodyti, kuriai visuomeninei organizacijai skiria dalį (iki 2 proc.) iš sumokamų gyventojų pajamų mokesčių ir tokiu būdu geranoriškai paremti visuomeninių organizacijų veiklą.

Tai nereiškia jokių papildomų mokesčių ar finansinės naštos Jums. Jei nenurodysite, kam norite pervesti minėtus 2 proc., pinigai tiesiog pasiliks bendrame valstybės biudžete. Mokesčius perveda ne asmuo, o Mokesčių inspekcija, todėl žmogui tereikia užpildyti tik nesudėtingą prašymo formą arba užpildyti paramos formą FR 0512 v.4 ir kartu pateikti deklaruojant pajamas.

Prašymo skirti 2 % gyventojų pajamų mokesčio formos FR0512(02) pateikimo būdai:

  1. Užpildyti ir pateikti internetu – elektroniniu būdu per EDS.

Per Elektroninio deklaravimo sistemą prisijungiant per Jūsų elektroninės bankininkystės sistemą arba per Elektroninio deklaravimo sistemos svetainę. Prisijungus pasirinkti e-deklaravimą, tuomet Jus iš karto nukreips į Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS), kurioje jau būsite registruotas (duomenys imami iš banko). Pasirinkite formą “Pildyti portale”. Iš pateikto formų/dokumentų sąrašo Jums reikia surasti FR0512 formą (Prašymas pervesti iki 2 procentų pajamų mokesčio sumos Lietuvos vienetams, pagal Lietuvos Respublikos labdaros ir paramos įstatymą turintiems teisę gauti paramą), užpildyti ir pateikti.

  1. Ranka užpildytą formą atsiųsti paštu.

Ranka užpildytą formą (FR0512 forma PDF formatu) atsiųsti paštu į VMI prie FM Mokestinių prievolių departamento Dokumentų tvarkymo ir archyvavimo skyrių adresu: Neravų g. 8, LT-66257, Druskininkai (Dėmesio! Viename voke gali būti siunčiama tik viena deklaracija).

Primename, kad papildomai prašymo teikti nereikia tiems, kurie praėjusiais metais paramą skyrė tam pačiam paramos gavėjui ar politinei partijai keleriems metams į priekį. Skiriamą paramą gyventojas gali skaidyti, pavyzdžiui, dviem viešosioms įstaigoms skirti po 1 proc.

Plačiau apie prašymų pervesti pajamų mokesčio dalį vienetams, turintiems teisę gauti paramą, ir (arba) politinėms partijoms priėmimą galite pasikonsultuoti VMI svetainėje arba nemokamu telefonu 1882.

Mūsų duomenys:

Paramos gavėjas: Kelmės r. savivaldybės suaugusiųjų mokymo centras

Paramos gavėjo buveinės adresas: Vytauto Didžiojo g. 110, Kelmė LT-86140

Paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas): 195221590
AB DNB bankas: kodas – 40100, a/s LT444010043800039774

Tam, kad SMC veikla būtų kokybiškesnė, reikalingos lėšos, todėl visų mūsų kolegų prašome paremti mūsų veiklą.

… jUMS TIK 2 %, MUMS NET 2 % …

Iš anksto dėkojame!

SMC kolektyvas