Veiklos

Įsibėgėjo NSŠ programa „Pasidaryk pats“. Dalyvės kiekvieno užsiėmimo metu išbando naujas rankdarbių technikas ir pasigamina įvairių dirbinių: ant šilko tapytų šalikėlių, papuošalų, namų apyvokos daiktų. Kadangi artėja Kalėdos, paskutiniųjų užsiėmimų metu dalyvės susipažino su dirbinių iš modelino gamybos technika. Pasigamino ne tik papuošalus, kuriuos galės dovanoti, bet ir eglutės žaisliukus. Išmonė, kruopštumas ir kūrybiškumas – tai, ko reikia, kad Jūsų rankų darbo dovanos praskaidrintų nuotaiką artimiesiems.

„Menų studija“ Tytuvėnuose

Gegužės 16 d. Tutuvėnų TAU bendruomenei pradėta vykdyti NSŠ programa „Menų studija“ Ši programa – tai programa, kuri leidžia giliau pažinti tradicinius amatus, patyrinėti spalvas ir simbolius lietuvių liaudies tautodailėje ir mūsų kraštui būdingas tradicijas, praktiškai išbandyti tradicines ir šiuolaikines technologijas.

Programa „Turizmas ir kraštotyra“. Pažintinė išvyka po Kretingos rajoną

Smalsumo ir energijos kupini Kelmės TAU studentai vykdydami NSŠ programą „Turizmas ir kraštotyra“, vadovo Algimanto Armalio pakviesti, balandžio 13 d. keliavo po šiaurės Žemaitiją – Kuršėnus, Papilę, Žagarę. Patyrę gražiausių įspūdžių senjorai, su dideliu džiaugsmu laukia naujo peno sielai – kelionės į Kretingą gegužės mėnesį. 

Programa „Pasidaryk pats“. Tapyba ant šilko

Balandžio mėnesį pradėtos vykdyti suaugusiųjų švietimo programos. Įsibėgėjo ir viena iš jų – „Pasidaryk pats“. Kursų dalyvės balandžio 27 d. susirinko į ketvirtąjį užsiėmimą. Šį kartą kursų vadovė, technologijų mokytoja Daiva Vaičiulienė, dalyves pakvietė prisiliesti prie natūralaus šilko, jį išpiešti ir apgobti savo pečius originaliu, vieninteliu ir nepakartojamu šalikėliu.

Programa „Mankštinkimės kartu“

Programai „Mankštinkimės kartu“ vadovaujant trenerei Redai Zubavičienei senjorai džiaugiasi sustiprėjusia sveikata, pagerėjusia savijauta. Jie teigė, kad mankštų programos dėka jų mintys tampa aiškesnės, o psichologinė būsena – tvirtesnė ir stabilesnė. Mankštos gerina nuotaiką, padeda pasijusti geriau, reikšmingai sustiprėjo pasitikėjimas savimi.