Išvyka pas žymųjį ,,Amandus” restorano virtuvės šefą Deivydą Praspaliauską

Kelmės specialiosios mokyklos mokinių veiklinimo išvyka pas žymųjį ,,Amandus” restorano virtuvės šefą Deivydą Praspaliauską.

Deivydas kartu su prekės ženklais “AEG” ir “Electrolux” ne tik finansavo visas vaikų edukacinės kelionės iš Kelmės į Vilnių išlaidas, bet ir labai įdomiai ir nuotaikingai papasakojo apie savo profesiją bei leido patekti net  į ,,šventą” restorano vietą – pačią virtuvę, kur ir gimsta visi gurmaniški maisto šedevrai, kuriuos, atvykę mokiniai, galėjo išragauti jau paruoštus, pačiame restorane.

Po profesinio veiklinimo renginio mokiniai su savo vadovais išbandė  Vilniaus vandens ,,Vichy” parko vandens atrakcionus, vandens čiuožyklas ir pasidžiaugė tikromis jūros bangomis. Vandens pramogas Kelmės specialiosios mokykos mokiniams – ,,Vichy” vandens parko dovana. Kaip padėka ,,Amandus” restorano kolektyvui už šiltą priėmimą ir nepamirštamą edukaciją, buvo įteiktas ypatingų autorių, vadovaujamų Valdo Kančausko, vektorinės tapybos kūrinys ,,Pasaulio Taikos ir Laimės Angelas”.

Išvykos organizatorius Kelmės švietimo pagalbos tarnybos karjeros specialistas Valdas Kančauskas