Mokiniai dalyvavo susitikime su Šiaulių technologijų mokymo centro karjeros specialiste

Gegužės 5 d. Kelmės „Aukuro” pagrindinės mokyklos 10a klasės mokiniai dalyvavo susitikime su Šiaulių technologijų mokymo centro karjeros specialiste. Mokiniams buvo pristatytas mokymo centras, supažindinta su specialybėmis, mokymosi ir gyvenimo sąlygomis. Paaiškinta, kaip ir kada teikti prašymus, norint mokytis profesinėje mokykloje. Mokiniai atliko logines užduotis, išsirinko prizus.

Karjeros specialistas Svajūnas Rasickas.