,,Studentas vienai dienai“, KTU universitetas

Kelmės Švietimo pagalbos tarnybos karjeros specialisto Valdo Kančausko organizuota edukacinė išvyka ,,Studentas vienai dienai“, KTU universitete.

Kelmės Jono Graičiūno ir Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazijų mokiniai supažino su KTU universiteto Ekonomikos ir verslo fakulteto, studijų programomis, laboratorijomis, dalyvavo investavimo pamokoje „Tapk Wall Street‘o vilku“ kaip programos ,,Studentas vienai“ dienai dalyviai. Būsimieji studentai lankėsi vieninteliame šalyje tokio lygio Bloomberg terminale, kuris dar žinomas kaip “Bloomberg Professional Services”. Mokiniai per paskaitą sužinojo kaip plačiai pasaulyje naudojamas šis galingas programinis įrankis finansų pramonėje, siūlantis realaus laiko finansinius duomenis, naujienas ir analizę įvairių sričių, pavyzdžiui, finansų, investicijų ir prekybos, specialistams. Smalsūs ir motyvuoti edukacinės išvykos dalyviai susipažino kaip terminalo pagalba galima naudotis įvairiomis analitinėmis priemonėmis, įskaitant finansinius modelius, diagramų sudarymo galimybes ir techninės analizės rodiklius ir kaip šios priemonės padeda naudotojams analizuoti istorinius duomenis, nustatyti modelius ir priimti pagrįstus investicinius sprendimus. Po investavimo paskaitos vyko ekskursija po KTU Ekonomikos ir verslo fakulteto biblioteką, kuriai sukako lygiai 100 metų, bei išklausė visų universiteto studijų programų pristatymą bei sužinojo apie stojimo, mokymosi, laisvalaikio universitete sąlygas. Po pristatymo pasitikrino žinias ką naujo sužinojo per šį vizitą.

Edukacinės išvykos organizatoriai Kelmės Švietimo pagalbos tarnybos karjeros specialistas Valdas Kančauskas ir KTU universitetas.