Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos ir Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos Vaiguvos Vlado Šimkaus skyriaus 7 – III g klasių mokinai lankėsi Kelmės rajono savivaldybėje

Š. m. gegužės 14 d. Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos ir Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos Vaiguvos Vlado Šimkaus skyriaus 7 – III g klasių mokinai lankėsi Kelmės rajono savivaldybėje.

Įdomų pažintinį vizitą mokiniams suorganizavo  Savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė Vaida Samušienė, kuri  supažindino mokinius su Savivaldybės jaunimo reikalų tarybos darbu, jaunimo įsidarbinimo galimybėmis Kelmėje ir Kelmės rajone, pristatė vyksiančius Jaunimo apdovanojimus. Mokiniai sužinojo, kad Kelmės rajono savivaldybėje dirba įvairių sričių specialistai. Susitikimo su tarpinstitucinio bendravimo koordinatore Virginija Čerkauskiene sužinojo kaip ir kokia pagalba yra teikiama vaikams nuo gimimo iki 18 metų turintiems specialiųjų ugdymosi poreikių ar elgesio problemų. Visa reikalinga pagalba yra teikiama koordinuotai, bendradarbiaujant švietimo, socialinės ir sveikatos priežiūros įstaigomis. Labai įdomus darbas mokiniams pasirodė kultūros paveldo, tarptautinių ryšių ir turizmo sektoriuje, kurį pristatė Ramunė Piniauskaitė. Mokiniai susitiko su Kelmės rajono savivaldybės meru Ildefonsu Petkevičiumi ir Mero patarėja Rūta Kareivienė. Ji papasakojo mokiniams kokia yra jos darbo specifika. Moksleiviai sužinojo, kad Mero patarėja yra valstybės tarnautoja, kuri yra tiesiogiai pavaldi merui ir ji konsultuoja teisiniais klausimais, susijusiais su mero, Kelmės rajono savivaldybės tarybos, įstaigų ir įmonių veikla.

Pažintinis vizitas paliko mokiniams neišdildomą įspūdį ir susitikimo pabaigoje dauguma gimnazistų priėjo bendrą nuomonę, kad skyriuose atliekamas darbas yra sudėtingas ir reikalaujantis daug žinių.

Kelmės švietimo pagalbos tarnybos karjeros specialistė Ilona Kučinskienė